Polityka jakości

Głównym celem marki Dalli jest wytwarzanie najwyższej jakości produktów spełniających wysokie wymagania klientów oraz oferowanie ich w atrakcyjnej cenie.

Dalli nieustannie dba o standardy jakościowe na swoich zakładach. Promuje świadomość jakości wśród wszystkich pracowników motywując ich jednocześnie do pracy zespołowej. Dalli stawia na rozwój pracowników poprzez odpowiedni system szkoleń i motywacji. Wytyczne zarządzania jakością w zakładach Dalli wdrożone są w oparciu o ISO 9001 i BRC Global Standard.

Dalli zapewnia wysoką jakość między innymi poprzez zoptymalizowane procesy ukierunkowane głównie na zapobieganie błędom w wytwarzaniu, a także na działania zmierzające do udoskonalania produktów i wdrażania wszelkich innowacji.

Produkty w marce Dalli są wyjątkowo bezpieczne i przebadane dermatologicznie. Dalli posiada w swojej ofercie wyroby dla dzieci i alergików oraz osób z problemami skórnymi. Jakość proszków i płynów w linii Dalli med została potwierdzona przez Niemiecki Związek Alergii i Astmy.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera