Jak dbać o powierzchnie w domu

Housework. Chores around the house

Wszystko czyste i lśniące, to marzenie niejednej gospodyni. Każde pomieszczenie w naszym domu jednak narażone są na działanie czynników brudzących.
Profesjonalne, niemieckie środki do czyszczenia powierzchni Dalli pozwolą zadbać o Twój dom.

Zobacz więcej

CZYSTA KUCHNIA
Kurz, tłuszcze, bród, opary sprawiają, że często nawet wymarzona kuchnia może stać się prawdziwą zmorą. Jak zadbać o kuchnię, aby przez długi czas była ładna i schludna?
Systematyczne porządki
Skuteczność wymaga samodyscypliny. Ważna jest regularność i systematyczność. Trzeba pamiętać o każdorazowym odświeżeniu sprzętu (mikrofalówka, kuchenka, piekarnik) oraz blatów, mebli i stołu. Pamiętajmy, że smażąc w głębokim oleju brudzimy kuchenkę oraz meble kuchenne. Dlatego dobrze jest każdorazowo zadbać o higienę wszystkich elementów wyposażenia, które zostały narażone na zabrudzenie.
Przybory i środki czystości
Do czyszczenia kuchennych powierzchni należy używać miękkich szmatek i gąbek. Szorstkie szmatki mogą powodować zarysowania. Należy też zaopatrzyć się w odpowiednie środki chemiczne. Warto wiedzieć, że często to, co jest universalne nie sprawdza się w pełni w żadnym zastosowaniu. W przypadku lakierowanego drewna najlepiej wystarczy woda z detergentem ale do czyszczenia stalowych powierzchni i aluminium najlepiej zastosować specjalne środki chemiczne.

W ofercie Dalli znajduje się znakomity niemiecki środek do czyszczenia kuchenki i piekarnika, któremu możesz zaufać.

 

CZYSTA ŁAZIENKA
Łazienka to miejsce, gdzie najłatwiej gromadzą się bakterie dlatego też ważne jest, aby regularnie i w miarę często ją sprzątać. Osadzające się uparcie kamień, pleśń i osad z mydła, zatkane rury oraz ulatniający się z nich brzydki zapach to prawdziwa zmora każdej gospodyni. W sklepach półki uginają się od różnego rodzaju środków, które mają pomóc Ci w utrzymaniu łazienki i toalety w dobrym stanie. Które z nich wybrać? Niestety często również w tym temacie czujemy się zagubieni.

W ofercie Dalli znajdują się znakomite niemieckie środki do czyszczenia łazienki i WC, którym możesz zaufać.

 

CZYSTA TAPICERKA I DYWANY
Aby dywan i tapicerka kanapy najdłużej zachował swój atrakcyjny wygląd, musimy o nie odpowiednio zadbać. Regularne odkurzanie to podstawa. Dzięki temu zapobiegniemy nagromadzeniu kurzu. Wszelkie plamy powinno usuwać się na świeżo, zanim zdążą się utrwalić. Zabrudzone miejsca czyścimy środkiem odpowiednim dla materiału, z którego został wykonany dywan czy kanapa. Aby nie dopuścić do powiększenia plamy, wykonujemy ruchy od brzegu plamy do jej środka.

W ofercie Dalli znajduje się znakomity niemiecki środek do czyszczenia dywanów i tapicerek, któremu możesz zaufać.