Plamy z krwi

Wypadki się zdarzają, ale nie musisz martwić się plamami krwi na ubraniach lub innych tkaninach. Za pomocą prostej porady od Dalli łatwo usuwaj plamy z krwi. Odrobina krwi nie musi zrujnować Ci dnia ani Twojej najlepszej koszuli. Wystarczy wykonać poniższe czynności, aby przywrócić ulubione rzeczy do dawnej świetności.

krok 1

1. Usuwanie nadmiaru

Wypłucz ubranie zimną wodą.

krok 2

2. Pranie wstępne

Namocz ubranie w roztworze płynnego detergentu i zimnej wody, np. Dalli Activ. Pozwól, aby ubranie moczyło się przez ok. 30 minut, obciążając tkaninę z plamą białym ręcznikiem, aby utrzymać ją całkowicie zanurzoną.

krok 3

3. Dozowanie

Wlej odpowiednią ilość detergentu do nakrętki, a następnie do dozownika pralki.

krok 4

4. Ładowanie prania

Bez spłukiwania detergentu, umieść pranie w bębnie wraz z innymi rzeczami. Pozostawienie detergentu na plamie zapewni Twojemu praniu dodatkową moc czyszczenia.

krok 5

5. Pranie

Pierz w zwykłym cyklu w zimnej wodzie. Nie używaj gorącej wody, ponieważ spowoduje to utrwalenie plamy. Zawsze sprawdzaj instrukcje dotyczące prania na etykiecie tkaniny.

krok 6

6. Wyjęcie prania z pralki

Po zakończeniu cyklu prania jak najszybciej wyjmij odzież z bębna. Jeśli plama z krwi utrzymuje się po praniu, powtórz poprzednie kroki przed wrzuceniem do suszarki, ponieważ suszenie spowoduje utrwalenie plamy.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera