Bałagan po dzieciach

Każdy lubi dobrze się bawić. Pozwól Twoim dzieciom uczyć się bawiąc. Zacznij od prostych zajęć, które sprawią, że dzieci będą szczęśliwe, a porządki proste.

 

  • Czekoladowy deser. Przygotowywanie jedzenia to świetna zabawa dla dzieci oraz aktywność, którą kochają. Pozwól im robić tyle ile mogą. W dużej misce ubijcie czekoladowy pudding z 2 szklankami zimnego mleka. Ubijajcie go przez 2 minuty. Odstawcie deser na 5 minut do lodówki. Wymieszajcie pudding z pół szklanki drobno pokruszonych ciasteczek. Nałóżcie deser do kilku małych szklaneczek, posypcie pokruszonymi ciasteczkami i udekorujcie kilkoma żelkami. Cieszcie się smaczną i pożywną przekąską.
  • Ozdobne kamienie. Zachęcaj swoje dzieci do kreatywności dzięki takiemu ćwiczeniu. Najpierw zbierzcie, a następnie umyjcie i wysuszcie kilka kamieni wielkości piłeczki baseballowej. Użyjcie nietoksycznej farby i pomalujcie kamienie zgodnie z dziecięcą wyobraźnią. Po wyschnięciu, polakierujcie kamienie nietoksycznym lakierem, aby utrwalić farbę. Pozostawcie do wyschnięcia. Pozwól dzieciom umieścić wykonane arcydzieła w ogrodzie czy na balkonie.
  • Zabawa w kałużach. Płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze w ciepły, deszczowy letni dzień. Po prostu prysznic na świeżym powietrzu. Pozwólcie sobie na to. Podczas zabawy możecie śpiewać piosenki, recytować wiersze i koniecznie pamiętajcie, aby uwiecznić te piękne chwile nagraniem. A brudne ubrania? Dalli się nimi zajmie. Wybierz Dalli Sensitive i skutecznie pozbądź się śladów po udanej zabawie.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera