Chcesz pomóc środowisku

Niewielkie zmiany w codziennych czynnościach np. pranie w niższej temperaturze przy użyciu produktów Dalli mogą przynieść duże korzyści dla środowiska. Dowiedz się jak w prosty sposób możesz oszczędzać energię.

 

  • Pierz w niższej temperaturze. Pranie w zimnej i letniej wodzie pozwala oszczędzać energię. Dalli Color jest specjalnie opracowany, aby działać efektywnie w niskiej temperaturze, zapewniając doskonałe usuwanie plam i ochronę koloru. Zacznij prać w niskiej temperaturze i oszczędzaj energię już teraz.
  • Wypełniaj zmywarkę. Zanim uruchomisz zmywarkę zgromadź i załaduj tyle naczyń, aby była całkowicie wypełniona.
  • Wyjmij wtyczkę. Jeśli jakieś urządzenie nie jest używane wyjmij wtyczkę z gniazdka. Przechowuj ładowarki do różnych urządzań w koszu lub w szufladzie, aby uniknąć bałaganu. Użyj organizera do szuflady, aby zapobiec poplątaniu się kabli.
  • Zakręć kran. Pozostawiając odkręcony kran podczas mycia zębów marnujesz wodę. Oszczędzaj wodę zakręcając kran w trakcie mycia zębów.
  • Jedź rowerem do pracy. Jeśli zrezygnujesz z dojazdu do pracy samochodem na rzecz komunikacji miejskiej lub roweru, przyczynisz się do ochrony środowiska. Jeżeli mieszkasz w mieście, gdzie można korzystać z rowerów miejskich lub mieszkasz na tyle blisko biura, aby móc dojeżdżać do niego dojeżdżać rowerem, wypróbuj to! To dobre dla Ciebie i środowiska. Ubrania sportowe, których używasz na rowerze wypierz w płynie do prania Dalli Sport&Outdoor. Znów będą czyste i gotowe do kolejnej podróży.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera