Porady dla ekspertów

Nawet najbardziej doświadczone osoby potrzebują czasem wskazówek jak prać skuteczniej. Oto najważniejsze porady Dalli dla ekspertów. Wkrótce każde Twoje pranie będzie czyste, świeże i pozbawione wszelkich plam! Na polu bitwy z trudnymi plamami ważne jest, aby wiedzieć jaką broń ma się do dyspozycji. Tutaj możesz zapoznać się z produktami Dalli, które są niezastąpione w walce o czyste ubrania.

 

  • Wybierz właściwy detergent, zależnie od rodzajów tkanin, które masz do uprania. Nie wszystkie środki piorące są takie same. Różne detergenty składają się z wielu rożnych składników, detergenty Dalli zawierają tylko te najlepsze i bezpieczne dla środowiska. Do prania białych tkanin używaj detergentów Dalli White, które skutecznie piorą, usuwają plamy i wybielają ubrania. Z praniem kolorowym doskonale poradzą sobie detergenty Dalli Color, które skutecznie usuwają plamy i posiadają system ochrony koloru.

 

  • Jaką formę detergentu powinieneś wybrać?

Kapsułki do prania: Łatwe i wygodne w użyciu. W całości rozpuszczają się podczas prania i dają pewność, że dozowanie na jeden cykl prania jest właściwe. Bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie zawierają fosforanów i zeolitów. Kapsułki do prania Dalli należy umieścić na dnie bębna pralki, a następnie włożyć ubrania.

Płyny do prania: Płynne detergenty bardzo szybko się rozpuszczają. Są idealne do wstępnego odplamiania, szczególnie w przypadku trudnych do usunięcia plam np. z olejków czy makijażu jak i prania właściwego. Doskonale wypłukują się z pranych tkanin.

Proszki do prania: Niegdyś główny rodzaj detergentów do prania, stał się mniej popularny na przestrzeni lat, w wyniku wprowadzenia na rynek płynów oraz kapsułek do prania. Jednak nadal skutecznie pierze i usuwa plamy, dba o włókna tkanin oraz chroni pralkę przed korozją. Jest bezpieczny dla środowiska.

Delikatne detergenty do prania: Płynne detergenty do prania Dalli Sensitive nie zawierają barwników, środków zapachowych ani konserwantów, są przebadane dermatologicznie i delikatne dla Twojej skóry. Zapewniają nienaganną czystość prania, idealne dla dzieci i osób posiadających skórę wrażliwą i skłonną do alergii.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera