Znajdź najlepsze dla siebie kolory ubrań

Noś swoje ulubione kolory, niezależnie od trendów mody, z niewielką pomocą Dalli. Kolory mają duże znaczenie. Mogą wpływać na nastrój, stan umysłu, a nawet na to co inni o Tobie myślą. Dobierz najlepsze dla siebie kolory ubrań oraz makijażu na podstawie koloru skóry:

 

  • Jeśli masz jasną karnację i różowawy odcień skóry, wybieraj kolory zimne.
  • Jeśli masz ciemną karnację i żółtawy odcień skóry, idealne dla Ciebie będą kolory ciepłe

 

Upewnij się, że kolorowe ubrania, które nosisz mają żywe, intensywne kolory. Wyblakłe ubrania są nieestetyczne. Dalli Color pomoże zadbać o Twoje kolorowe ubrania. Jest on skuteczny nawet w niskiej temperaturze i bez względu na ilość prań dba o żywe kolory tkanin.

 

Co kolory mówią o Tobie

 

Żółty. Jeśli założysz coś w tym efektownym kolorze, nie potrzebujesz wielu dodatków. Ten kolor oznacza, że jesteś szczęśliwą, modną i ekstrawagancką osobą, która lubi być w centrum uwagi i uwielbia modę.

Fioletowy. Jest kolorem uniwersalnym, którym możesz zrobić dobre wrażenie. To kolor osób tajemniczych, pewnych siebie, które mają szósty zmysł.

Zielony. Wszystko zależy od odcieni, które posiadasz w swojej szafie. Pastele są świeże i młodzieńcze. Ciemniejsze zielenie sprawiają, że będziesz wyglądać bardziej dojrzale. Zieleń to przyjaźń, spokój, otwartość i pewność siebie.

Niebieski. Błękit to ulubiony kolor wielu osób. Jest to kolor spokoju. Niebieskie elementy Twojej garderoby mówią, że jesteś miły, spokojny i szczery.

Czerwony. Aby nosić czerwone ubrania, trzeba być pewnym siebie. Jeżeli nie masz odwagi na czerwoną sukienkę czy koszulę, zacznij od czerwonych dodatków np. szalika. Czerwony oznacza osobę silną, odważną, gotową do walki z przeciwnościami, lubiącą dominować.

Poznaj nasze marki

Zapisz się do Newslettera