Czy niemiecka chemia jest lepsza od polskiej?

To pytanie Polacy zadają sobie od lat. Odpowiedzią na nie może być rosnąca liczba takiej chemii na półkach polskich marketów. Zainteresowaniem cieszą się głównie produkty do prania. Jaki niemiecki proszek jest zatem najlepszy?

Najlepszy niemiecki proszek do prania to Dalli.  To marka, którą znaleźć można w większości domów za zachodnią granicą. Od teraz dostępna jest również w Polsce. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Jest to brand z ponad 170- letnią tradycją i  największy w Europie producent chemii gospodarstwa domowego i środków higieny osobistej. Marka Dalli jest na tyle lubiana, że jej portfolio produktów jest dziś niezwykle rozbudowane. Dalli jest liderem w kategorii środków do prania. Obejmuje klasyczne detergenty do wszystkich rodzajów materiału oraz specjalistyczne przeznaczone dla alergików. Marka znajduje się w Top 10 na liście detergentów w Niemczech. Zbadano, że więcej niż 10 mln konsumentów rocznie kupuje te produkty, co przekłada się na obroty rzędu 900 milionów euro.

Grupa Dalli oferuje szeroką gamę produktów Oto przykłady niektórych z nich:

  • Dalli med – linia dla alergików
  • Spray krochmalący i produkty do prasowania
  • Dalli feelings – linia zapachów, która się zmienia każdego roku w odpowiedzi na najnowsze trendy rynkowe.

Producent Dalli stawia na nieustanny rozwój i nowości. Na rynku właśnie pojawiły się:

Kapsułki do prania (w tym kapsułki do prania czarnego), płyny starczające aż na 66 prań, tabletki do zmywarki, antybakteryjny płyn do czyszczenia łazienki.

Prawdziwą rewolucję stanowi jednak Dalli Eco Cleaner w tabletce! Na czym to polega? Uniwersalny płyn czyszczący uzyskasz dzięki wrzuceniu tabletki do wody, dzięki czemu nie musisz ciągle kupować nowych plastikowych dozowników. Dalli Eco Cleaner to prawdziwa gratka dla fanów ekologii!