O Marce

Dalli to niemiecka tradycja i wartości oparte na ponad 170-letniej historii.

Jako firma rodzinna Dalli łączy w sobie elementy odpowiedzialności społecznej, wysoki poziom zarządzania oraz szczególną dbałość o markę, jak i jakość oferowanych produktów. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy, kompleksowe zarządzanie jakością oraz certyfikowane systemy pozwalają na wytwarzanie produktów chemii gospodarczej najwyższej klasy.

Miliony konsumentów postrzegają Dalli jako wiarygodnego producenta, któremu można zaufać. Dalli dostarcza jakościowe produkty w rozsądnych cenach.

Detergenty

Detergenty Dalli (Wolle und Seide, Sport&Outdoor, Farb Brillanz) to oryginalne, niemieckie środki do prania przeznaczone do różnych rodzajów tkanin o różnym stopniu zabrudzenia (heavy duty), stworzone specjalnie z myślą o wrażliwej skórze małych dzieci oraz osób z alergiami (Dalli med, Sensitive), zapewniające komfort i satysfakcję użytkowania Tobie i Twoim bliskim.

Zapewniają znakomite efekty prania już od 20°C. Wieloletnia obecność na rynku i doskonalenie receptur przez kolejne dekady spowodowały, że produkty Dalli cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów, którzy cenią sobie skuteczność, niezawodność oraz korzystną relację jakości do ceny.

Działania

Wszystkie działania grupy Dalli koncentrują się na zrównoważonym rozwoju oferowanych produktów. Odnosi się to do efektywnej konstrukcji procesów produkcyjnych i odpowiedzialnego doboru i zminimalizowanego wykorzystania surowców. Aby utrzymać wielkość odpadów na jak najniższym poziomie, nieustannie rozwijane są techniki oszczędzania zasobów w procesie produkcyjnym. Wysokiej jakości receptury pozwalają na zmniejszenie ilości materiałów i energii stosowanych w procesie produkcji.

Tam, gdzie to możliwe, używane są składniki oparte na źródłach odnawialnych. Bezpieczeństwo zakładów produkcyjnych, pracowników, klientów i konsumentów Dalli jest priorytetem marki. Dalli oferuje najwyższej jakości produkty wytworzone z poszanowaniem dla planety, zachowując przy tym rozsądne ceny.